Jak zwiększyć skuteczność działań w wyszukiwarkach?

SEMSTORM

Prostą metodą na zwiększenie popularności strony jest SEM, czyli marketing w wyszukiwarkach internetowych. Mowa zarówno o wynikach organicznych (SEO), jak i płatnych (PPC). Im wyższa pozycja w wyszukiwarkach tym większa szansa na nowego odwiedzającego.

Jednym w wielu sposobów na poprawę pozycji strony jest stosowanie odpowiednich słów kluczowych. Poznanie fraz, bez odpowiedniego oprogramowania, może być trudne. Warto, więc wesprzeć się SEMSTORM. Narzędzie to pomaga poznać frazy, dzięki którym Twoją stronę odwiedza najwięcej osób. Oczywiście analiza słów kluczowych to nie główna funkcjonalność systemu, równie ważne, o ile nie ważniejsze jest wyszukiwania takich słów, których pozycjonowanie będzie łatwiejsze, przez co wykonując tą samą pracę osiągniemy lepsze efekty.

Jak ocenić przydatność serwisu dla internauty?

Dla wyszukiwarek nie liczą się tylko słowa kluczowe, badają one też zadowolenie czytelników. Wpływ na to mają wysokiej jakości artykuły. Ich jakość można analizować dzięki SEMSTORM. System ten przedstawia szereg danych statystycznych, dzięki którym możemy sprawdzić, jak bardzo czytelnicy skupiają się na treści strony. Dzięki SEMSTORM, uzyskamy nie tylko podpowiedzi dotyczące jakości artykułów, ale również zostaną one zweryfikowane pod kątem błędów ortograficznych. Na podstawie analizy konkurencyjnych stron, uzyskamy informację, jakie słowa zawrzeć w artykule, aby był one najefektywniejsze w walce o pierwsze miejsce w wyszukiwarce.

Analiza konkurencji w SEMSTORM

Analiza konkurencji jest ważna, jeżeli chcemy, aby nasza strona miała wysoką pozycję. Tylko szybka i zdecydowana reakcja na działania konkurencji, oraz stały monitoring pozycji, zarówno naszej jak i innych stron, pozwoli na skuteczną promocję w sieci. Dlatego tak wartościowe jest błyskawiczne przedstawianie danych oraz zmian w pozycjach wyszukiwarek.

Zaawansowana analityka w SEMSTORM

Dzięki SEMSTORM, możemy przeprowadzić skuteczne działania marketingowe, narzędzie to ułatwi nam sprawdzenie czego szukają nasi klienci i jak oceniają oni naszą stronę. Dzięki otrzymywaniu informacji z wielu źródeł – wyszukiwarek, e-commerce’ów, serwisów video, możemy niemal natychmiastowo identyfikować konkurentów oraz analizować ich poczynania. Na pozycję w wyszukiwarce ma wpływ również, miejsce w którym znajduje się użytkownik wyszukiwarki, inne wyniki można osiągnąć np. w Krakowie i inne w Warszawie, dlatego ważne jest odpowiedni skonfigurowanie narzędzi analizujących.

Ile SEMSTORM kosztuje?

SEMSTORM nie jest drogim narzędziem, w zależności od wybranego pakietu, miesięczny koszt wynosi 149 lub 490 zł, możliwe też są indywidualne pakiety, szczególnie przydatne dla osób, które chcą samodzielnie pozycjonować swoją stronę, a nie robią tego zawodowo. Przy płatności za 12 miesięcy aż 2 miesiące są za darmo, czyli płacimy za 10 miesięcy. Warto to rozważyć, ja z tej opcji korzystam i polecam.

SEMSTORM, jest narzędziem dla każdego. Z jego obsługą poradzą sobie nie tylko wykwalifikowani pracownicy dużych agencji reklamowych ale, również drobni administratorzy stron.

Szeroka paleta możliwości

Dzięki SEMSTORM, można przetestować wyświetlanie strony w różnych warunkach i na różnych sprzętach. Dobra strona, musi prawidłowo wyświetlać się zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych. Nawet najlepsze pozycjonowanie nie będzie skuteczne, jeżeli nasza strona nie będzie się wyświetlała na urządzeniu klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *