Skuteczna i szybka nauka na Strefie Kursów

Skuteczna i szybka nauka na Strefie Kursów

Strefa Kursów jest internetową platformą szkoleniową oferującą kursy online związane z szeroko pojętym wykorzystaniem technologii informatycznych. Strona ma bardzo dobry, intuicyjny layout, każdy kto wchodzi na nią po raz pierwszy, bez problemu szybko odnajdzie poszukiwane informacje.

Jakie szkolenia oferuje Strefa Kursów?

Przede wszystkim, kursy oferowane przez platformę to szkolenia online w tym sensie, że w pełni można je zrealizować za pośrednictwem internetu, jednak nie wymagają stałego dostępu do sieci – można je realizować online, można ściągnąć też na dysk i zdobywać wiedzę i umiejętności również wtedy, gdy jesteśmy od sieci odłączeni.

W Strefie Kursów można zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie projektowania oraz kodowania stron www (HTML5, Java Script, Bootstrap), nauczyć się tworzenia stron w oparciu o systemy CMS (WordPress, Joomla) czy opanować techniki tworzenia dynamicznych stron internetowych czy maili.

Nauka programowania ze Strefą Kursów

Jeśli szukamy kursów związanych z programowaniem, platforma oferuje szkolenia online w bardzo przystępnych cenach – nauka programowania jest w obecnych czasach wiedzą, za którą w kursach stacjonarnych czy internetowych oferowanych przez szkoły programowania za którą trzeba zapłacić kilka tysięcy złotych. W Strefie Kursów zdobędziemy podstawową wiedzę, która będzie mogła być rozwijana później innymi sposobami niż opłacenie drogiego kursu w szkole programowania. Platforma oferuje wiedzę z zakresu programowania w kilku popularnych językach takich jak m. in. Java Script, Ruby, C#, Java czy PHP.

Strefa Kursów to nie tylko programowanie i tworzenie stron www – możemy zdobyć tu również kompetencje w innych obszarach takich jak filmowanie, grafika, animacja, audio (m in. Corel Draw, Adobe Photoshop, GIMP, After Effects), tworzenie gier komputerowych, modelowanie, teksturowanie i projektowanie 3D, e-marketing (Google AdWords, czyli obecne Google Ads, pozycjonowanie stron, Social Media).

Platforma oferuje szereg kursów z wykorzystaniem technik CAD czy BIM, bardzo przydatnych dla architektów, konstruktorów czy inżynierów innych branż a także wiele szkoleń z obszaru narzędzi biurowych – Excel (również z wykorzystaniem VBA), Word, PowerPoint czy Access.

Jak wygląda szkolenie oferowane przez Strefę Kursów?

Każdy kurs to seria podzielonych tematycznie profesjonalnie nagranych filmów, na których krok po kroku użytkownik zdobywa pożądaną wiedzę. Sama koncepcja jest, z punktu widzenia metodologii nauki, najlepsza z możliwych. Wiadomości docierają do kursanta za pośrednictwem słuchu, wzroku oraz z wykorzystaniem kinestezji, czyli angażując wszystkie zmysły – przy takim podejściu uzyskuje się najlepsze efekty nauki.

Kupując szkolenie na platformie, mamy możliwość nielimitowanego dostępu do kursu, również z urządzeń mobilnych, jest wspomniana wyżej opcja pracy offline (ściągnięcie kursu na dysk komputera), otrzymujemy dodatkowe materiały w postaci plików wykorzystanych w kursie przez jego autora, darmowe aktualizacje oraz w zależności od konkretnego kursu – certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę.

One thought on “Skuteczna i szybka nauka na Strefie Kursów

  1. Polecam „Strefę kursów” bardzo wygodna forma poszerzania wiedzy i umiejętności bez wychodzenia z domu .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *