Popularność przejazdów z aplikacją mobilną

taxify

Taxify jest usługą, która zyskuje na popularności. Jest dostępna w coraz większej ilości miast naszego kraju, więc jest to całkowicie normalne, że ludzie się nią interesują. Jak więc zacząć korzystać z możliwości jakie daje nam Taxify?

Wszystko zależy od Twoich potrzeb

Możesz być pasażerem, bądź kierowcą. Tylko od ciebie zależy, po której stronie się pojawisz. Jeśli interesuje cię zarobek dzięki największemu konkurentowi platformy Uber, to będziesz musiał przejść sporą papierologię. Jedno jest pewne, naprawdę warto to zrobić, choć musisz się liczyć ze sporą ilością czasu na skompletowanie i przesłanie kompletu dokumentów. Zarobki jednak wszystko ci wynagrodzą!

Przede wszystkim musisz posiadać działalność gospodarczą. Nie jest to jednak wszystko. Firma Taxify poprosi cię o skan dowodu tożsamości, dowodu rejestracyjnego, badania technicznego i ubezpieczenia OC. Twój pojazd nie może mieć więcej niż 15 lat. Czy to spore wymagania? Wydaje się, że nie! Twoje życie może się natomiast odmienić dzięki zarobionym na przewozie pasażerów pieniądzach.

Jako pasażer nie masz aż takich wymagań! Zainstaluj aplikację na swoim urządzeniu i zacznij z niej korzystać! Aby poznać możliwości Taxify musisz się najpierw zarejestrować. Rejestracja nie powinna nikomu przysporzyć problemów. Przejdziesz przez nią tak samo jak przez rejestrację w różnego rodzaju innych aplikacjach i portalach. Nie znajdziesz tutaj niczego, co mogłoby cię zaskoczyć. To chyba dobrze, prawda?

Jak zamówić przejazd?

Zamawianie przejazdu to naprawdę proste zadanie. Wystarczy tylko kilka kliknięć i już będziesz czekać na swojego kierowcę. Wybierz miejsce, z którego ma odebrać cię kierowca, a także zaznacz dokąd chcesz jechać. Teraz zatwierdź przejazd! To wszystko, nie musisz już robić nic więcej.

Co ciekawe, w tym momencie dowiesz się już, ile będzie kosztować twój przejazd. Już nigdy nie zaskoczą cię koszty jakie musisz pokryć za przejazd. Zamawianie za pomocą aplikacji mobilnej znacznie ułatwia życie. Wezwanie taksówki jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Przejazdy jeszcze nigdy nie były tak tanie!

Ocena twojego kierowcy

Pod koniec twojej podróży będziesz mieć możliwość dokonania oceny usługi. Ocena ma dotyczyć całokształtu usługi jaka została dla ciebie wykonana. Zwróć uwagę nie tylko na koszt i czas przejazdu, ale również na atmosferę i kulturę kierowcy. W wielu korporacjach taksówkarskich kierowcy nie potrafią się zachować. Wydaje im się, że mogą wszystko i nie muszą się nikomu podporządkowywać. Nie chodzi o to, aby się komuś podlizywać. Odrobina kultury jest jednak bardzo ważna. Taxify słynie z tego, że bardzo poważnie bierze do siebie wszelkie negatywne oceny swoich kierowców. Jeśli więc ktoś zasłużył na pięć gwiazdek to daj mu je! Jeśli jednak podróż była kiepska, nie powinieneś się bać tego ocenić w odpowiedni sposób.

Czy konkurencja ma darmowe przejazdy?

O ile Uber oferuje czasami darmowe przejazdy bądź podaruje swoim klientom kupon rabatowy, to inni konkurenci Taxify tego raczej nie robią. Z tego też powodu tylko te dwie duże firmy tak naprawdę liczą się dziś na rynku usług przewozu osób za pomocą aplikacji mobilnej.

Kupon rabatowy oferowany jest na przykład nowym użytkownikom. Można je podarować znajomym, którzy po raz pierwszy chcą skorzystać z usługi. Wystarczy, że zarejestrują się z linku polecającego i otrzymają bonus. Co więcej, użytkownik, z którego linku się zarejestrowano również otrzyma zniżkę na swój przejazd. Jest więc to korzyść obopólna.

Każda z usług od czasu do czasu wrzuca w sieć pulę kodów, które gwarantują zniżkę na przejazd. Ma to na celu zachęcić do korzystania z usługi, a także przypomnieć o niej. Niektórzy raz skorzystają z przejazdu i ich przygoda z Taxify się kończy. Celem firmy jest to, aby klient został z firmą na dłużej. Zaczął z niej systematycznie korzystać. Dzięki kuponom rabatowym i różnego rodzaju promocjom istnieje szansa, że pasażer powróci i skorzysta z usługi. Może mieć to przecież miejsce w innym mieście, podczas wakacyjnego wyjazdu. Więcej na temat darmowych przejazdów z Taxify możesz dowiedzieć się tutaj.

Jakie samochody mogą nas podwieźć?

Z reguły są to pojazdy niewielkie, które wielkiego komfortu nie są w stanie nam zagwarantować. W dużych miastach zdarzają się jednak sytuacje, gdy przewóz oferowany jest drogim, sportowym samochodem. Nie płacimy za taki przejazd żadnych dodatkowych pieniędzy. Jest to forma reklamy usługi, z której korzystamy.

Trzeba również wiedzieć, że wiemy jakiego auta oczekiwać. Czasami jednak może nas rzeczywistość bardzo zaskoczyć. Mowa oczywiście o pozytywnym zaskoczeniu. Wśród samochodów znajdują się na pewno takie jak Ford Mustang i inne tego typu pojazdy. Jak widać naprawdę warto zainteresować się przejazdami oferowanymi za pomocą usługi Taxify.

Co z moją zgubą w samochodzie?

Każdemu z nas może się zdarzyć coś zgubić. Wiele osób miało ten problem zostawiając portfel, klucze, czy telefon w taksówce. Jeśli łapaliśmy taxi z postoju, to trudno nam będzie kierowcę namierzyć i się z nim skontaktować. Dzięki mobilnemu zamawianiu przejazdu, ewentualny kontakt z kierowcą jest dosyć łatwy.

Jeśli zgubimy coś w pojeździe z Taxify, to z historii przejazdów odnajdziemy kontakt do naszego kierowcy i będziemy mogli się z nim bez problemu skontaktować. Gdyby zaistniały jakieś problemy, to na to również jest rada. Wystarczy skontaktować się z obsługą aplikacji Taxify, a tak na pewno nam pomoże rozwiązać problem. Oczywiście zawsze może okazać się, że kierowca nie zechce oddać zguby, mówiąc, że nic w aucie nie zostało. Warto dlatego dobrze pilnować swoich rzeczy. Zdarza się również, że kierowca nie ma pewności czy przedmiot został pozostawiony, ponieważ zabrał go ktoś inny. Niestety w takim przypadku nie jesteśmy w stanie zbyt wiele zrobić. Musimy liczyć na to, że ktoś inny również będzie osobą uczciwą. Niestety nie wszyscy ludzie tacy są. Trzeba o tym jak najbardziej pamiętać. Należy wiedzieć również o tym, że funkcja kontaktu z kierowcą działa do 24 godzin od przejazdu. Później trzeba korzystać z bardziej formalnej drogi poprzez obsługę klienta.

Chcesz jeździć z Taxify jeszcze taniej? Sprawdź kupony rabatowe do Taxify. Darmowe przejazdy to super sprawa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *