FreshMail kompleksowo ogarnie e-mail marketing Twojej firmy

FreshMail

Wielu przedsiębiorców musi codziennie stawiać czoła bardzo trudnemu wyzwaniu, jakim jest z pewnością pozyskiwanie klientów. Aktualnie na świecie funkcjonuje bardzo wiele różnorodnych firm i tym samym praktycznie nie jest możliwe bycie monopolistą na całym rynku. Dlatego przedsiębiorcy często bardzo dużo środków powinni poświęcać przede wszystkim na marketing. Warto również zastanowić się nad dywersyfikacją metod marketingu. Z pomocą może przyjść takie narzędzie jak FreshMail.

Duża potęga Internetu

Jedną z popularniejszych form marketingu jest z pewnością e-marketing, czyli popularny marketing internetowy. Spośród marketingu internetowego, można także wyróżnić taki rodzaj jak przykładowo e-mail marketing. Jest on jedną z doskonałych metod marketingu bezpośredniego. Taki e-mail marketing wykorzystuje wiadomości mailowe, z kolei jego głównym celem jest stworzenie oraz podtrzymywanie wielu relacji z klientem. Główną zaletą tego typu marketingu jest z pewnością możliwość przystosowania przekazu bezpośrednio do klientów. Dlatego wysłana wiadomość będzie zawierała tylko te informacje, które dla wybranej przez nas grupy klientów zawsze będą najważniejsze. Tylko w ten sposób można rozróżnić każdy przekaz wysyłany do wybranych grup.

Wysoka skuteczność e-mail marketingu

Marketing mailowy jest szczególnie skuteczny, jeżeli przykładowo stawiamy na długotrwałą kampanię reklamową. W porównaniu do np. Facebooka, taki mail na skrzynce pocztowej zdecydowanie znajduje się aż do momentu, kiedy właściciel skrzynki odczyta i kolejno własnoręcznie usunie maila. Jednakże z drugiej strony warto zwrócić uwagę na to, że posty na wszystkich portalach społecznościowych mogą zniknąć zupełnie w przeciągu chwili. Ponadto warto pamiętać o tym, że dużą zaletą wykorzystania takich maili jest długość wiadomości. Zdecydowanie daje to nam możliwość dokładnego opisu każdej oferty, ze zwróceniem uwagi na jej ważne aspekty.

FreshMail pomoże Ci budować skuteczną bazę odbiorców

Jednym z ważniejszych elementów, na których bazuje taki marketing mailowy jest z pewnością baza adresów. Można ją zbudować za pomocą specjalnych zapisów do newslettera. Jednak powinniśmy pamiętać, że jest to jedna z prostszych metod. Choć jest ona jest dość długotrwała, wiele osób odwiedzających nasze witryny internetowe nie decyduje się na nie zapisać. Kolejną metodą wartą uwagi jest skorzystanie z usług wybranej firmy zajmującej się mail marketingiem. Tylko w ten sposób możemy uzyskać dużo większą bazę klientów, a to w dużym stopniu zwiększa możliwość sprzedaży naszego produktu.

Wiele gotowych szablonów

Powinniśmy pamiętać, że jednym z narzędzi, które mogą okazać się bardzo pomocne w e-mail marketingu jest z pewnością FreshMail. To narzędzie udostępnia nam możliwość wykorzystania jednego z wielu rożnych szablonów wiadomości. Warto wiedzieć, że wystarczy wypełnić szablon własną treścią i kolejno rozpocząć kampanię reklamową. Tym samym dzięki szeroko rozwiniętej bazie adresowej we FreshMail możliwe w prosty i bardzo szybki sposób dotrzeć do wielu naszych potencjalnych klientów.

FreshMail jest w Polsce bardzo popularny

Warto wiedzieć, że FreshMail jest uznawany aktualnie za jedno z najlepszych narzędzi wspierających e-mail marketing. Narzędzie to zdecydowanie wyprzedza wiele aplikacji konkurencyjny, przede wszystkim ze względu na przyjazny interfejs. Jest on znacznie prostszy w obsłudze, ponadto warto zauważyć, że cechuje się wysoką funkcjonalnością. Należy dodać, że ceny oferowane przez FreshMail nie są wysokie. Więcej ciekawych faktów na temat narzędzia FreshMail znajdziesz pod adresem https://www.kupony.org/blog/czy-freshmail-to-najpopularniejsza-polska-platforma-do-e-mail-marketingu/.

Na systemie FreshMail e-mail marketing się nie kończy

Nie jest to jednak jedyne popularne w Polsce narzędzie do e-mail marketingu. Drugą, równie interesującą aplikacją po polsku jest GetResponse. Tak samo jak FreshMail narzędzie GetResponse działa w formie SaaS, czyli usługi. Z aplikacji zagranicznych wymienić należy AWeber oraz chyba wszystkim znany MailChimp. Dla zwolenników oprogramowania instalowanego na swoim serwerze warty uwagi jest MailWizz.

Zrealizuj pierwszą kampanię w kilka chwil

Bardzo ważną cechą, która zdecydowanie wyróżnia to narzędzie na tle pozostałych, jest z pewnością możliwość rozpoczęcia szybkiej kampanii reklamowej. Wystarczy tym samym założyć konto na serwisie i już w przeciągu kilku chwil możliwe jest aby rozpocząć kampanię reklamową. Taka firma oferuje także całkowitą obsługę consultingową. Zatrudnieni specjaliści w przedsiębiorstwie doradzą nam w jaki sposób poprowadzić taką kampanię, dzięki temu będzie skuteczna.

Największe zalety narzędzi do e-mail marketingu

Główną zaletą stosowania narzędzi takich jak FreshMail jest przede wszystkim łatwy i przyjemny dostęp do bazy adresatów. Ma to bezpośrednie przełożenie na potencjalny zysk ze sprzedaży produktów lub też usług. Zdecydowanie jest to najprostszy sposób na to, aby rozpowszechnić swoją firmę lub też markę. Ponadto FreshMail pozwala nam na szybkie przygotowanie wiadomości i tym samym daje nam dostęp do wielu produktów przede wszystkim z zakresu mail marketingu. Zaliczane są do nich między innymi newsletter, a także autorespondery, jak również maile transakcyjne czy też kampanie okresowe oraz kampanie oparte o API. Takie narzędzie posiada również dwie możliwości płatności. Możliwa jest miesięczna subskrypcja, która przede wszystkim dociera do określonej przez nas liczby odbiorców. Kolejną możliwością jest także wykupienie pakietu wiadomości. Możliwe jest jego wykorzystanie w dłuższym czasie.

Gotowe integracje wielu aplikacji z FreshMail

Warto dodać, że takie narzędzie daje nam dużą możliwość wygodnej integracji razem ze stroną lub też sklepem internetowym, w szczególności za pomocą serwera SMTP. Ciekawostką jest fakt, że narzędzie daje nam również możliwość integracji z naszą aplikacją. Tym samym otrzymujemy narzędzie, które oferuje nam szereg różnych rozwiązań, zarówno przeznaczonych do stron internetowych, jak i wszelkich aplikacji. Chcąc rozpocząć korzystanie właśnie z FreshMail, powinniśmy założyć konto i tym samym przebrnąć przez kreator naszej pierwszej kampanii. Warto pamiętać, że wszystkie niezbędne nam informacje na temat tego, jak taką kampanię poprowadzić, są dostępne na głównej stronie internetowej razem z dodatkowymi poradnikami. Dzięki temu, że narzędzie jest komplementarne i tym samym każdy użytkownik sam dojdzie już do wniosku, że korzystanie jest bardzo proste, jeżeli pojawią się jakieś niejasne aspekty, można w szybki sposób wyjaśnić je z konsultantem.

Buduj bazę, wysyłaj e-maile, badaj skuteczność

Marketing mailowy zdecydowanie nadal pozostaje jedną z najbardziej skutecznych metod promocji internetowej. Właściwie przygotowana kampania może nas doprowadzić do znaczących wzrostów sprzedaży. Tym samym warto więc wykorzystać nasze najlepsze dostępne narzędzia, do których bez wątpienia zaliczany jest między innymi FreshMail.

Sprawdź aktualne promocje i kupony rabatowe do FreshMail na stronie https://www.kupony.org/sklep/freshmail/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *