Jak ogarniać social media oszczędzając czas?

Midrub

Jeden klik i publikujesz wszystkie posty na wszystkich swoich kanałach społecznościowych! Wydaje się to pewnie niewiarygodne, ale jak się okazuje już dziś jest możliwe. Można do tego celu wykorzystać na przykład narzędzie, jakim jest Midrub.

Co oferuje Midrub?

Midrub jest to narzędzie internetowe, które charakteryzuje się następującymi możliwościami:
– Dostępna platforma do tworzenia postów, na razie: Facebook, Grupy Facebook, Strony Facebooka, YouTube, Dailymotion, Reddit, Flickr, Imgur, Instagram, Linkedin, LinkedIn, Twitter, Tumblr, Google Plus, Pinterest, Medium, Blogger, WordPress, VK, Vimeo, kanały telegramów, grupy telegramów, Odnoklassniki (Одноклассники) i Google Moja Firma (otrzymasz szczegółowe informacje na temat ich konfiguracji, a wszystkie sieci społecznościowe muszą być skonfigurowane samodzielnie).
– Główne funkcje RSS Feed Tool: ręczne ustawianie wpisów z RSS Feed lub publikuj wszystkie automatycznie, publikuj tylko nowe posty lub publikuj nawet bieżące posty RSS, dodaj kod referral za RSS, wybierz za pomocą kliknięcia w sieci społecznościowe, gdzie będą publikowane RSS Wpisy itp.
– Chcąc skrócić długie adresy URL, masz Google Shortener i Midrub Shortener. Midrub Shortener zapewnia wykres ze wszystkimi źródłami kliknięć i liczbą kliknięć.
– Midrub jest elastyczną platformą, dostosowaną do każdej przeglądarki.
– Midrub zawiera intuicyjne kodowanie i jest zoptymalizowany do szybkiego działania nawet na wolnych serwerach.
– Jedną z głównych zalet platformy Midrub jest możliwość dodania nawet 100 sieci społecznościowych w krótkim czasie. Jeśli jesteś programistą PHP, musisz po prostu użyć interfejsu, aby dodać sieć społecznościową do tworzenia postów. To samo jest dostępne dla sieci społecznościowych potrzebnych do zalogowania się lub rejestracji w Midrub.
– Łatwa reposta lub zaplanuj odświeżenie i zdecyduj, kiedy ponownie wysłane posty zostaną usunięte w pełni automatyczny sposób.
– Możesz bardzo łatwo przetłumaczyć Midrub w dowolnych językach.
– Midrub jest często aktualizowany o nowe funkcje. Każdy znaleziony błąd zostanie naprawiony w tym samym dniu lub maksymalnie w ciągu 3 dni. Wtedy dostaniesz poprawkę za pomocą kliknięcia z panelu administracyjnego.

Czy to jedyne zalety Midrub?

To narzędzie do zarządzania social mediami cechuje się tym, że przy użyciu Midrub można obsługiwać wszystkie popularne konta społecznościowe na wybranych przez siebie serwisach internetowych jednocześnie. Co więcej jego cena jest bardzo atrakcyjna, o ile nie najatrakcyjniejsza pośród tego rodzaju usług, oferowanych na rynku. Ponadto jest ona jednorazowa i zawiera w sobie dożywotnie aktualizacje narzędzia. Na chwilę obecną wynosi jedynie 34 dolary.

Posiada liczne narzędzia do pracy, w tym między innymi:
– Planista postów – pozwala zdecydować, kiedy zostanie opublikowany post. Możesz publikować według dni tygodnia, godziny i decydować, jak często będą publikowane posty.
– Monitoris – pozwala zobaczyć, kiedy otrzymujesz nowe komentarze, lubi i pozwala odpowiedzieć na otrzymane komentarze. To narzędzie zostanie wkrótce ulepszone dzięki nowym funkcjom.
– Konta grupowe – umożliwia tworzenie grup z wieloma kontami i publikowanie za jednym kliknięciem.
– Email Planner – pozwala zdecydować, kiedy szablon e-mail zostanie wysłany. Możesz planować według dni tygodnia, godziny i decydować, jak często będą wysyłane do wybranej listy.
– Spintax – pozwala wysyłać oryginalne posty, wiadomości e-mail i obsługuje dowolny język. Możesz utworzyć listę ze słowami i dodać więcej synonimów dla każdego słowa. Każde słowo zostanie zastąpione synonimem w sposób losowy.
– Amazon RSS Creator – pozwala utworzyć kanał RSS z dowolnej listy produktów sprzedającego i opublikować go w sieciach społecznościowych. Możesz nawet użyć kodu referral.
– Ebay RSS Creator – pozwala na stworzenie kanału rss z dowolnej listy produktów sprzedawcy i publikowanie w sieciach społecznościowych. Możesz nawet użyć kodu referral.
– MailChimp Importer – umożliwia eksportowanie wiadomości e-mail z dowolnego MailChimp na liście utworzonej przez Midrub.

Boty dostępne w Midrub

Co więcej na jego wyposażeniu są również liczne boty (roboty), które obsługują za nas wrzucanie postów na różnego rodzaju kanały w social media:
– Promotis – pozwala wybrać post opublikowany na Facebooku i utworzyć listę komentarzy, które zostaną opublikowane w wybranym przez Ciebie czasie. Komentarze zostaną automatycznie usunięte, jeśli chcesz. Komentarze mogą zawierać obrazy, tekst lub linki. Możesz zdecydować się na publikowanie każdego dnia lub każdego tygodnia komentarza do wybranego posta (jeśli znasz Facebooka, zrozumiesz jego potencjał).
– Twilos – umożliwia wyszukiwanie użytkowników na Twitterze, zapisywanie wyników, a następnie śledzenie / anulowanie ich ręcznie lub automatycznie. Twilos wyświetla nawet statystyki w czasie rzeczywistym dotyczące jego aktywności. Możesz łatwo zdecydować, które połączone konto Twitter będzie podążać za użytkownikami z zapisanego wyszukiwania.
– Visam – ten bot umożliwia wyszukiwanie użytkowników w VK. Możesz wyszukiwać użytkowników i śledzić / anulować ich ręcznie lub automatycznie. VK zapewnia statystyki dotyczące założonych użytkowników, obserwowanych / nie obserwowanych użytkowników. Możesz zobaczyć listę z obserwowanymi / nie obserwowanymi użytkownikami.
– Retweet – ten bota pozwala utworzyć listę kont na Twitterze dla każdego konta, które będą automatycznie retweetować wszystkie opublikowane tweety.

Proste, łatwe i przyjemne?

Jeszcze nigdy zarządzanie social mediami nie było tak proste, łatwe i przyjemne. Zatem z pewnością warto korzystać z najnowszych narzędzi takich jak Midrub. Media społecznościowe stoją przed Tobą otworem, a Ty masz już dziś jedyną i niepowtarzalną okazję do zarządzania nimi w naprawdę łatwy sposób. Serdecznie zapraszamy do korzystania z tego rodzaju narzędzi, dzięki którym przekonasz się jak wiele czasu możesz zyskać i jak tak naprawdę jest on bezcenny. Podaruj sobie tę przyjemność już dziś razem z Midrub – idealnym narzędziem właśnie dla Ciebie!

Jeżeli nie Midrub to może…

Dla fanów narzędzi w formie usługi mam ciekawą alternatywę, a nawet 4 interesujące propozycje, które cieszą się coraz większą popularnością. Mowa konkretnie o PromoRepublic, SocialBee, Agorapulse oraz Sendible.

Sprawdź aktualne promocje oraz kupony rabatowe na Midrub. Pamiętaj, że płacisz raz, a aktualizacje są w cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *