Nowa odsłona serwisu Urapeda

Nowa odsłona serwisu Urapeda

Lata temu serwis Urapeda służył ludziom jako katalog stron internetowych oparty o komercyjny skrypt, jednak internet się zmienia. Jedyna słuszna wyszukiwarka internetowa również się zmienia i już kilka lat temu można było śmiało powiedzieć – katalogi stron to przeszłość.

Postanowiłem więc zaorać poprzednią wersję serwisu Urapeda i uruchomić na tej domenie coś zupełnie nowego – lifestylowy mini-portal internetowy. Nie będzie to żaden agregator artykułów sponsorowanych. Postanowiłem też nie przenosić żadnych treści z poprzedniego wydania serwisu Urapeda. Owszem, było tam sporo unikalnych wpisów, które nadawałyby się do nowej odsłony. Jednak nie chciałem dokonywać selekcji, bo ktoś mógłby się poczuć pokrzywdzony. Tak więc ze wszystkim lecimy od zera.

Kategorie serwisu nie zostały przeze mnie jeszcze ustalone, natomiast mam już w przygotowaniu kilka bardzo ciekawych artykułów, zarówno o tematyce turystyka, przemysł, zdrowie, jak i marketing oraz IT. Jeżeli chcesz opublikować na łamach Urapedy publikację, której autorem jesteś – zgłoś się do mnie poprzez formularz kontaktowy.

One thought on “Nowa odsłona serwisu Urapeda

  1. Hej, widzę, że kolejny porządny katalog stron poszedł do piachu. Szkoda, bo często korzystałem z urapedy. Wpisy wchodziły w indeks jak w masło. No nic, mam na liście jeszcze kilkanaście sztuk, bo cała reszta to o kant tyłka potłuc.

Comments are closed.