Jak za pomocą CallPage zdobyć zaufanie klientów?

CallPage

Cały współczesny świat mieści się już prawie w Internecie. Jest to, co prawda, bardzo duże uproszczenie, ale rzeczywiście, z każdym dniem globalna sieć jest uzupełniana o nowe serwisy, kolejne strony czy portale społecznościowe, na których chyba każdy – w mniejszym lub większym stopniu – uzewnętrznia się i pokazuje innym swoje życie. Nie ma w tym nic złego, o ile robi się to w granicach zdrowego rozsądku, bo w końcu, chociaż wirtualna, to jest to część rzeczywistości, z którą obcujemy. W tym bardziej kolorowym, wesołym i zdawałoby się, bezproblemowym miejscu, spędzamy coraz więcej czasu.

Świat analogowy zmienia się w cyfrowy świat

Coraz więcej czynności udaje nam się wykonywać dzięki Internetowi, bez choćby konieczności wyściubienia nosa z domu. Możemy w ten sposób rozwijać nasze pasje, znaleźć przyjaciół, rozliczyć podatki… Ale wykonywać też znacznie bardziej prozaiczne czynności, które jeszcze do niedawna zarezerwowane były jedynie dla świata realnego, znajdującego się poza ekranem monitora czy telefonu, weźmy tu za przykład zwykłe, codzienne zakupy. Kiedyś możliwe wyłącznie w osiedlowym sklepie lub dużym supermarkecie, dziś jak najbardziej do zrealizowania także za pomocą sieci. Wszystko to jest dla nas dostępne na wyciągnięcie dłoni (lub też, jak kto woli, kliknięcia) dzięki ciągłemu rozwojowi technologicznemu.

Tempo życia też ulega zmianie

Świat idzie do przodu i wydaje się, że nic nie może go zatrzymać. Pchają go do przodu ludzie, którzy nie obawiają się innowacji i chcą, by postęp przynosił korzyści nam wszystkim. Z pewnością moglibyśmy rozejrzeć się dookoła i sami podać na to kilka przykładów. Powstaje coraz więcej firm z różnych branż, dla których głównym celem jest zadowolenie klienta, a więc, w rzeczywistości, nas wszystkich. Wracamy tu do punktu wyjściowego: wszystkie te biznesy możemy znaleźć nie tylko w wielkich gmachach i budynkach, ale przede wszystkim – w Internecie.

Internet pierwszym źródłem informacji

To on jest pierwszym źródłem informacji dla każdego użytkownika, który poszukuje określonej usługi lub towaru. To z internetu czerpie on wiedzę o tym, komu warto zaufać, a kogo w branży lepiej omijać szerokim łukiem. Fora to taka dzisiejsza „poczta pantoflowa”, jednak nie zawsze są one rzetelnym źródłem informacji. Wielu biznesmenów, w tym także Ty, zachodzi pewnie w głowę, skąd biorą się negatywne opinie i nieprawdziwe informacje na temat ich działalności? Konkurencja i jej długie macki? Być może. Jednak co by było, gdyby istniał sposób, aby internauta trafiający na witrynę konkretnej firmy już od pierwszych sekund wiedział, że to firma godna zaufania i dbająca o swoich klientów? Brzmi jak utopia? Nie, to zupełnie realna możliwość, z której korzysta coraz większa ilość marek, w tym także te najbardziej prestiżowe. Słowem klucz jest tutaj CallPage.

Daj klientowi wybór wielu wygodnych form kontaktu

Jeżeli ta nazwa nic Ci nie mówi, to pora wyjść z jaskini i zagwarantować swojej firmie nieocenioną pomoc przy zdobywaniu dziesiątek, setek, a pewnie nawet i tysięcy nowych, zadowolonych klientów, właśnie dzięki usłudze CallPage. Jak to miałoby w ogóle działać? Otóż cała zasada jest bardzo prosta: instalujesz CallPage na swojej stronie, wprowadzasz ustawienia, które najbardziej odpowiadają Ci, Twoim pracownikom i Twojej stronie internetowej (usługa callback jest niezwykle rozbudowana i daje ogromne możliwości personalizacji po zainstalowaniu jej na stronie on-line) i… czekasz na telefony od klientów. CallPage bowiem wyświetla się użytkownikom odwiedzającym Twoją witrynę jako wyskakujące okienko pop-up, w którym gość strony może wpisać swój numer telefonu, aby odpowiedni dział Twojej firmy skontaktował się z nim w dogodnym momencie. Jeśli użytkownik będzie zaciekawiony jakimkolwiek z produktów, z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że będzie chciał dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Oferując mu kontakt telefoniczny w nawet 28(!) sekund, sprawisz, że nie opuści Twojej witryny w poszukiwaniu recenzji produktu, a może nawet jego zamienników, lecz pozwolisz, by kompetentni pracownicy wyjaśnili mu wszystkie nurtujące go zagadnienia dotyczące wybranego przez niego towaru.

Widget callback daje wiele korzyści

W ten właśnie sposób możesz skrócić dystans pomiędzy sprzedającym a sprzedawcą, a także okazać ewentualnemu klientowi szacunek i troskę o dokonanie przez niego jak najlepszego zakupu. Callback widget pozwala na uzyskanie obopólnych korzyści, ponieważ zarówno klient będzie zadowolony z szybkiej i fachowej porady, jak i Twoja firma w niedługim czasie uzyska miano rzetelnej i gotowej do pomocy klientowi w każdej chwili, a co za tym idzie, grono fanów i klientów Twojej firmy zacznie się w ekspresowym tempie powiększać. Więcej na temat zalet usługi callback przeczytasz tutaj.

Liczne integracje w CallPage, w tym Google Analytics

Jakby tego mało, CallPage pozwoli Ci także na dostęp do analityki Google, zachowa dla Ciebie ważne dane dotyczące Twoich klientów i pozwoli zadecydować, w jakich dniach tygodnia i godzinach usługa będzie aktywna dla poszczególnych pracowników. Na tym wciąż nie koniec! Mogłoby się wydawać, że lepiej już być nie może, ale prawda jest taka, że zawsze może być lepiej. Przez głowę przechodzi Ci teraz pewnie myśl, że CallPage to usługa, istotnie, wyglądająca nad wyraz obiecująco, jednak z pewnością kosztuje ona krocie i nie będzie Cię stać na jej kupno. To będzie na pewno miłe rozczarowanie, ponieważ koszt usługi jest przystępny dla kieszeni nawet drobnego przedsiębiorcy. Ceny wahają się w zależności od wybranego pakietu, jednak są niesamowicie korzystnie, biorąc pod uwagę funkcjonalność widgetu callpage – mówimy tu o kwotach rzędu od 59 złotych do 490 złotych! Jak widać, jest to naprawdę mało, w porównaniu do tego, co oferuje CallPage. Z czasem, kiedy za pomocą tej wtyczki zaczniesz przyciągać do swojego biznesu coraz większą ilość klientów, zrozumiesz, że była to najlepsza inwestycja, jakiej mogłeś dokonać, która zresztą zwróci Ci się wielokrotnie.

CallPage to pewna inwestycja, zwraca się błyskawicznie

Nie warto zwlekać z decyzją o kupnie i instalacji CallPage, ponieważ to jedna najnowocześniejszych i najefektywniejszych usług, jakie możesz zapewnić biznesowi. Niezależnie od tego, gdzie się on mieści, czy jest to kraj europejski, USA, Ameryka Południowa czy też Azja lub Australia i Oceania, CallPage obsłuży połączenia w Twojej firmie i zagwarantuje zadowolenie wśród klientów.

CallPage nie jest jedyną usługą typu callback widget dostępną na polskim rynku, jednak jest liderem w tej branży. Dobrą alternatywą jest młodszy i trochę uboższy w funkcje, ale bardzo prężnie rozwijany Novocall. Jedno jest pewne – każda z tych 2 usług się bardzo opłaca. Sprawdź też oferty specjalne oraz kupony rabatowe CallPage na tej stronie https://www.kupony.org/sklep/callpage/. Ja skorzystałem z promocji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *